سال 1399 سال " جهش تولید گرامی باد "  ---------------- « اتقان اسناد هویتی مردم ایران» بسیار با اهمیت است - مقام معظم رهبری ---------------- ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ---------------- کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

ورود به سامانه
 
آمار مراجعات
مهمان :   5
عضو :  0
کل مراجعات  :  847
امروز :  1
دیروز :  0
 
                    
اخبار و تازه ها
 
تصویر
22:40 1399/09/30
در تاریخ1399/9/30 آقا علی خزائی فر بخشدار محترم بخش کجوربه اتفاق اعضای شوراو دهیاران بخش از اداره ثبت احوال بازدید و ضمن تبریک در پبش بودن سالروز تاسیس ثبت احوال و هفته ثبت احوال به کارکنان اداره و مردم بخش، اهمیت اسناد سجلی و اطلاعات هویتی مردم را برشمرد و برحفظ و پاسداری از آن تاکید کرد. وی ضمن تشکر از کارکنان ثبت احوال کجور و ابراز رضایت از عملکرد آنها دهیاران و شوراها را در ثبت وقایع حیاتی به همکاری بیشتر با ثبت احوال بخش فراخواند.در ادامه ریس ثبت احوال کجور ضمن عرض تبریک سالروز تاسیس ثبت احوال به مردم منطقه ابراز امیدواری کرد که ثبت احوال بخش بتواند با حمایت مردم و شورا ها و دهیاران خدمات بیشترو دقیقتری ارائه نماید.
تصویر
22:36 1399/06/03
اولین همایش ثبت وقایع حیاتی بخش کجورامروز با حضور بخشدار محترم کجور و رییس ثبت احوال و مسئولان سایر ادارات در سالن همایش های کجور برگزار گردید. در این همایش در ابتدا علیرضا محسنی رییس ثبت احوال کجور به ارائه گزارشی از آمار وقایع حیاتی (ازدواج.طلاق.فوت و ولادت و مهاجرت) در بخش کجور در پنج ماه سال جاری پرداخت و ضمن مقایسه آن با آمار پنج ماهه سال قبل بر لزوم اخذ کارت ملی هوشمند و شناسنامه جدید توسط مردم منطقه تاکید نمود .در ادامه علی خزائی فر بخشدار کجور ضمن قدردانی از زحمات رییس و کارکنان ثبت احوال کجور بر همکاری شورا ها و دهیاران و خانه های بهداشت و سایر ارگانها در جهت هدایت متقاضیان فاقد کارت هوشمند به اداره ثبت احوال تاکید کرد.
تصویر
08:35 1399/02/30
۵ سال است که ۳۰ اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی جمعیت نامگذاری شده است.جمعیتی که به سمت پیری در حال حرکت است.ومتوسط نرخ رشد سالانه آن در حال کاهش است.
تصویر
23:48 1398/05/07
جلسه شورای هماهنگی وقاتیع حیاتی بخش کجور در سالن همایش بخشداری کجور برگزار گردید.
تصویر
22:49 1398/04/26
جلسه همکاری سپاه کجور در زمینه اخذ درخواست های کارت هوشمند و شناسنامه های جدید در اداره ثبت احوال کجور برگزار شد.
تصویر
--
10:37 1397/07/05
بارش شدید باران و جاری شد ن سیلاب باعث تخریب بخشی از دیوارحیاط اداره ثبت احوال کجور گردید.
تصویر
--
12:46 1396/10/04
سازمان ثبت احوال کشور به دلیل دراختیار داشتن اسناد هویت و تابعیت فردی و آمارهای حیاتی یکی از ارکان مهم حکومت تلقی می شود. ارائه خدمات عمومی به آحاد مردم و اطلاعات ویژه جمعیتی به ارکان حکومت از ویژگی های اختصاصی و انحصاری این سازمان است.
تصویر
جشن دهه فجر انقلاب اسلامی
1395/11/16
جشن دهه مبارک فجر انقلاب با هدف گرامیداشت ورود بنیانگذار انقلاب جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر فلاح استاندارمازندران ، ائمه جمعه ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، مدیرکل ثبت احوال ، مدیران کل دستگاههای اجرایی و آحاد مردم در فرودگاه دشت ناز ساری برگزار شد
سال جهش تولید گرامی باد. | پردیس فاطمه الزهرا (س) تبریز (خواهران)
خدمات ثبت احوال
 
نظر سنجی
در حال حاضر هیچ نظرسنجی فعالی برای شما وجود ندارد