سازمان ثبت احوال کشور

شعار سال
ورود به سامانه
مدیریت محتوا
آمار مراجعات
مهمان :  1
عضو :  0
کل مراجعات :  23169
امروز :  0
دیروز :  3
نظر سنجی
تصاویری از اهم اخبار
روز ملی ثبت احوال بر ایرانیان مبارک باد
 
اخبار و تازه ها
فرماندارمحترم خرم دره جناب آقای مهندس محمدی و هیات همراه روز9 دیماه در این اداره حضور یافته وضمن آرزوی توفیق، هفته ثبت احوال را به همکاران تبریک گفتند.همچنین ایشان از رعایت پروتکل های بهداشتی به جهت اهمیت سلامت همشهریان و کارکنان تشکر نمودند.
روابط عمومی اداره ثبت احوال خرم دره فرارسیدن روز ملی ثبت احوال را به کارکنان این مجموعه تبریک و شاد باش گفت و از زحمات این عزیزان تقدیر وتشکر نمود.
در این دیدار ،زمانیان گزارشی در خصوص وقایع 4گانه شهرستان در 6 ماهه اول سال 99 ارائه نمودند.سپس حاج آقا زاهدی پور رهنمود هایی ایراد فرمودند و از کارکنان ثبت احوال تشکر نمودند.
اربعین یعنی چهل منزل عزا
اربعین یعنی شبی بی انتها
اربعین یعنی غریبی بی کسی
اربعین یعنی همه دلواپسی
اربعین یعنی چهل منزل سفر
اربعین یعنی همه خوف و خطر
اربعین سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) بر تمامی شیعیان تسلیت باد.
روابط عمومی ثبت احوال خرم دره
امام خمینی:(مادرجنگ ابهت دوابرقدرت شرق وغرب را شکستیم)
هفته دفاع مقدس پاسداشت یاد و نام شهیدان و ایثار گران و یادآور هشت سال دلاوری دلیرمردان برملت شریف ایران مبارک..روابط عمومی ثبت احوال خرم دره.
در هفته دولت ،کارکنان اداره ثبت احوال خرم دره از سرکارخانم رشید بیگی رئیس سابق و کارمند باز نشسته این اداره ، بابت راهنمایی های ایشان در امور ثبت احوال در طی سالیان و آموزش های ارزشمندایشان در امورات کاری، تقدیر و تشکر نمودند.
(من کنت مولاه فهذاعلی مولاه)
حلول عید ولایت و امامت را که شکرانه تکمیل دین و تتمیم نعمت همگان از عرشیان و فرشیان است ،محضر شما و همه شیعیان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.
سایتهای سایر شهرستانها


 
نقشه استان
 
پیوندهای مرتبط